Logo BIP
Herb
Biuletyn Informacji Publicznej
Urzędu Gminy Dolice

Wyszukiwanie zaawansowane

Menu przedmiotowe

BOI

Tagi

Wykaz kontaktów - Urząd Gminy Dolice

Urząd Gminy Dolice, ul. Ogrodowa 16, 73-115 Dolice

 

 

 

 

Imię i nazwisko

Nr biura

Tel.

e-mail

Wójt Gminy

Grzegorz Brochocki

20

 

wojt@dolice.pl

Zastępca Wójta

Czesław Kopacki

19

 

ckopacki@dolice.pl

Skarbnik Gminy

Alicja Kowbaj

29

48

skarbnik@dolice.pl

Sekretarz Gminy

Anna Hackiewicz-Gębska

31

52

sekretarz@dolice.pl

 

Sekretariat

Katarzyna Przebieracz

18

31

sekretariat@dolice.pl

Referat Oświaty, Kadr i Płac

Kierownik Referatu Oświaty,

Kadr i Płac

Marzena Guściora

23

54

mgusciora@dolice.pl

Płace

Anna Kołodziejczak

22

49

placeoswiaty@dolice.pl

Płace

Karolina Wygaś

22

49

kwygas@dolice.pl

Księgowość-oświata

Ewa Zaborowska

24

70

ezaborowska@dolice.pl

Kadry

Agnieszka Sinica

Justyna Makara

28

36

kadry@dolice.pl

Pomoc administracyjna

Anna Ostaszewska

24

70

aostaszewska@dolice.pl

Kadry, księgowość (przedszkole)

Patrycja Kowalczyk

24

70

kowalczyk@dolice.pl

Referat Budownictwa i Funduszy Pomocowych

Kierownik Referatu Budownictwa i Funduszy Pomocowych

Edyta Miskis

7

74

budownictwo@dolice.pl

Planowanie przestrzenne

Patrycja Batz

8

38

planowanie@dolice.pl

Gospodarka nieruchomościami

Anna Jędrzejczak

10

57

ggruntami@dolice.pl

Pomoc administracyjna

Marlena Pietrzak

8

38

pomoc.admin@dolice.pl

Referat finansowy

Zastępca Głównej Księgowej

Klaudia Białek

29

72

kbialek@dolice.pl

Księgowość

Agata Bińkowska

29

72

agatabinkowska@dolice.pl

Marcelina Konopelko

32

50

mkonopelko@dolice.pl

Dorota Szczypek-Supronowicz

32

50

ksiegowosc1@dolice.pl

Marlena Grzelak

32

50

ksiegowosc@dolice.pl

Windykacja

Danuta Krekora

4

45

dkrekora@dolice.pl

Podatki, opłaty lokalne

Anna Pietrzak

4

45

apietrzak@dolice.pl

Referat Organizacyjny i Zamówień Publicznych

Kierownik Referatu Organizacyjnego i Zamówień Publicznych

Jacek Mysiorek

5

51

jmysiorek@dolice.pl

Kierownik magazynu

Jarosław Orman

3

55

kmag@dolice.pl

Zamówienia publiczne, organizacja, ochrona przeciwpożarowa

Sylwia Kaczorowska

10

 

69

 

organizacyjny@dolice.pl

Gospodarka komunalna, drogi gminne, cmentarze

Barbara Stasiaczyk

6

56

gkomunalna@dolice.pl

Ochrona środowiska

Mariola Hryniewicz

6

53

srodowisko@dolice.pl

Pomoc administracyjna

Anna Wojciukiewicz

6

53

pomocadmin1@dolice.pl

BHP

Krzysztof Kosmalski

13

80

 

 

Biuro Rady

Marta Lewandowska

11

47

biurorady@dolice.pl

Pomoc administracyjna

Elżbieta Kościńska

11

47

pomocadmin2@dolice.pl

 

Sprawy obronne, obrona cywilna, zarządzanie kryzysowe, współpraca z organizacjami pozarządowymi

Karina Królikowska

3

55

oc@dolice.pl

 

Promocja

Sylwia Chachuła

Gminne Centrum Kultury, ul. Wiejska 4 Dolice

tel. 913910173, promocja@dolice.pl

 

Urząd Stanu Cywilnego w Dolicach

Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego

 

Julia Załucka

4

42

usc@dolice.pl

Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego

Marta Kęsik

4

42

ewidencjaludnosci@dolice.pl

 

 

 


Załączniki do pobrania

Plik Nazwa Data dodania Pobrań
Wykaz kontaktów - referaty - Urząd Gminy Dolice (PDF, 424.67Kb) 2023-09-08 12:44:57 68
Plik Nazwa Data dodania Pobrań
Wykaz kontaktów - referaty - Urząd Gminy Dolice (PDF, 424.75Kb) 2023-09-07 12:27:45 8
Wykaz kontaktów - referaty - Urząd Gminy Dolice (PDF, 424.96Kb) 2023-09-08 08:17:57 6

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Osoba odpowiadająca za treść informacji

Karina Królikowska

Data wytworzenia:
07 wrz 2023

Osoba dodająca informacje

Karina Królikowska

Data publikacji:
07 wrz 2023, godz. 12:27

Osoba aktualizująca informacje

Katarzyna Przebieracz

Data aktualizacji:
09 lis 2023, godz. 10:19