399 Telefony kontaktowe | BIP - Urząd Gminy Dolice
Logo BIP
Herb
Biuletyn Informacji Publicznej
Urzędu Gminy Dolice

Wyszukiwanie zaawansowane

Menu przedmiotowe

BOI

Tagi

Telefony kontaktowe

 URZĄD GMINY DOLICE

  SEKRETARIAT  91 5640-129   Fax  91 5640 237

 

Lp.

 

 

Stanowisko pracy

 

Imię i Nazwisko

 

Nr. pok.

 

Nr tel. wew.

 

 

e-mail

1

Wójt Gminy

Grzegorz Brochocki

20

 

wojt@dolice.pl

2

Zastępca Wójta

Czesław Kopacki

19

 

ckopacki@dolice.pl

3

Skarbnik Gminy

Alicja Kowbaj

29

48

skarbnik@dolice.pl

4

Sekretarz Gminy

Anna Hackiewicz-Gębska

31

52

sekretarz@dolice.pl

Referat Oświaty, Kadr i Płac

5

Kierownik ROKiP

Marzena Guściora

23

54

mgusciora@dolice.pl

6

Kadry i Płace

Karolina Wygaś

22

49

kwygas@dolice.pl

7

Finanse i płace-oświata

Katarzyna Błaszczyk

22

49

kbialek@dolice.pl

8

Księgowość-oświata

Ewa Zaborowska

24

70

ezaborowska@dolice.pl

9

Stypendia socjalne-oświata

Jowita Serafin

 

24

70

jserafin@dolice.pl

Referat Budownictwa i Funduszy Pomocowych

10

Kierownik RBiFP

Edyta Miskis

7

74

budownictwo@dolice.pl

11

Planowanie przestrzenne

Dorota Szczypek-Supronowicz

8

38

planowanie@dolice.pl

12

Gospodarka nieruchomościami

Anna Jędrzejczak

8

57

ggruntami@dolice.pl

Referat Organizacyjny i Zamówień Publicznych

13

Kierownik ROiZP

Jacek Mysiorek

5

51

jmysiorek@dolice.pl

14

Gospodarka komunalna, drogi gminne, cmentarze

Barbara Stasiaczyk

6

56

 

 gkomunalna@dolice.pl

15

Rolnictwo i ochrona środowiska

Piotr Lewandowski

6

53

srodowisko@dolice.pl

16

Ochrony przeciwpożarowej i współpracy z organizacjami  pozarządowymi

Sylwia Kaczorowska

28

36

 

17

BHP

Krzysztof Kosmalski

13

80

 

Referat Finansów

18

Zastępca Głównej Księgowej

 

Księgowość

Agata Kalińska

 

Klaudia Białek

 

29

 

72

akalinska@dolice.pl

 

kblaszczyk@dolice.pl

19

Windykacja

Danuta Krekora

4

45

dkrekora@dolice.pl

20

Podatki, opłaty lokalne

Anna Pietrzak

4

45

apietrzak@dolice.pl

21

Księgowość

Małgorzata Cichocka

32

50

gcichocka@dolice.pl

22

Księgowość

Marlena Grzelak

32

50

ksiegowosc@dolice.pl

23

Księgowość

Marcelina Konopelko

32

50

mkonopelko@dolice.pl

 

 

 

24

Sekretariat

Katarzyna Przebieracz

18

31

sekretariat@dolice.pl

25

Biuro Rady

Marta Lewandowska

11

47

 

biurorady@dolice.pl

26

Sprawy obronne, Obrona Cywilna Zarządzanie Kryzysowe

Sylwia Kaczorowska

28

36

 

oc@dolice.pl

Urząd Stanu Cywilnego w Dolicach

1

 

Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego/ Zastępca Kierownika USC

 

 

Julia Załucka/

Marta Kęsik

 

4

 

42

 

 

usc@dolice.pl

2

Ewidencja ludności

Karina Królikowska

5

42

ewidencjaludnosci@dolice.pl


Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Osoba odpowiadająca za treść informacji

Karina Królikowska

Data wytworzenia:
08 cze 2018

Osoba dodająca informacje

Karina Królikowska

Data publikacji:
08 cze 2018, godz. 13:23

Osoba aktualizująca informacje

Katarzyna Przebieracz

Data aktualizacji:
04 kwi 2022, godz. 15:16