Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Dolice
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

URZĄD GMINY DOLICE

TELEFON 91 5640-129,  FAX 91 5640 237

Lp.

Stanowisko pracy

Imię i nazwisko

Nr pok.

Nr tel.
Wew.

e-mail

1

Wójt Gminy

Grzegorz Brochocki

18

34

wojt@dolice.pl

2

Zastępca Wójta

Czesław Kopacki

18

35

ckopacki@dolice.pl

3

Skarbnik Gminy

Alicja Kowbaj

29

48

skarbnik@dolice.pl

4

Sekretarz Gminy

Marta Kęsik

31

52

sekretarz@dolice.pl

5

Sekretariat

Karina Królikowska

18

31

sekretariat@dolice.pl

6

Kadry, Archiwum Zakładowe

Marzena Guściora

24

54

mgusciora@dolice.pl

7

Biuro Rady

Joanna Chrząstowska

23

47

biurorady@dolice.pl

8

Ochrona Środowiska,gosp.komunalna

Piotr Lewandowski

7

53

srodowisko@dolice.pl

9

Gospodarka gruntami

Anna Danicka

11

51

annadanicka@dolice.pl

10

Budownictwo

 

6

56

 

11

Cmentarze, drogi gminne

Barbara Stasiaczyk

6

56

gkomunalna@dolice.pl

12

Gosp. komunalna
Budownictwo

Edyta Miskis

8

38

budownictwo@dolice.pl

13

Planowanie         Przestrzenne

Dorota Szczypek -Supronowicz

38

38

planowanie@dolice.pl

13

Księgowość budżetowa

 

30

72

 

14

Księgowość

Małgorzata Cichocka

32

50

faktury@dolice.pl

15

Księgowość

Marlena Grzelak

32

50

księgowosc@dolice.pl

 

16

 

Wynagrodzenia

Katarzyna Błaszczyk zastępstwo:

Karolina Wygaś

 

5

 

49

 

kblaszczyk@dolice.pl kwygas@dolice.pl

17

Podatki, opłaty lokalne

Anna Pietrzak

4

45

apietrzak@dolice.pl

18

Windykacja

Danuta Krekora

4

45

dkrekora@dolice.pl

19

Księgowość Oświaty

Ewa Zaborowska

10

69

ezaborowska@dolice.pl

20

Finanse i płace oświata

Klaudia Białek

10

69

kbialek@dolice.pl

21

Oświata

Jowita Serafin

10

69

oswiata@dolice.pl

22

Promocja, obrona cywilna, ppoż.

Sylwia Kaczorowska

28

36

oc@dolice.pl

23

BHP

Krzysztof Kosmalski

13

80

 

24

Kasa

 

 

46

 

25

Promocja (nr GCISiP)

AndrzejWołoszkiewicz

Tel. 913-910-173

promocja@dolice.pl

26

Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego

Julia Załucka

5

42

usc@dolice.pl

27

Ewidencja ludności

Agnieszka Sinica

5

42

ewidencjaludnosci@dolice.pl

             

  

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Karina Królikowska 08-06-2018 13:23
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 08-06-2018
Ostatnia aktualizacja: Karina Królikowska 23-04-2019 10:12