Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Dolice
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

 URZĄD GMINY DOLICE

  SEKRETARIAT  91 5640-129   Fax  91 5640 237

 

Lp.

 

 

Stanowisko pracy

 

Imię i Nazwisko

 

Nr. pok.

 

Nr tel. wew.

 

 

e-mail

1

Wójt Gminy

Grzegorz Brochocki

20

 

wojt@dolice.pl

2

Zastępca Wójta

Czesław Kopacki

19

 

ckopacki@dolice.pl

3

Skarbnik Gminy

Alicja Kowbaj

29

48

skarbnik@dolice.pl

4

Sekretarz Gminy

Marta Kęsik

31

52

sekretarz@dolice.pl

Referat Oświaty, Kadr i Płac

5

Kierownik ROKiP

Marzena Guściora

23

54

mgusciora@dolice.pl

6

Kadry i Płace

Karolina Wygaś

22

49

kwygas@dolice.pl

7

Finanse i płace-oświata

Klaudia Białek

22

49

kbialek@dolice.pl

8

Księgowość-oświata

Ewa Zaborowska

24

70

ezaborowska@dolice.pl

9

Stypendia socjalne-oświata

Jowita Serafin

 

24

70

jserafin@dolice.pl

Referat Budownictwa i Funduszy Pomocowych

10

Kierownik RBiFP

Edyta Miskis

7

74

budownictwo@dolice.pl

11

Planowanie przestrzenne

Dorota Szczypek-Supronowicz

8

38

planowanie@dolice.pl

12

Gospodarka nieruchomościami

Anna Jędrzejczak

8

38

ggruntami@dolice.pl

Referat Organizacyjny i Zamówień Publicznych

13

Kierownik ROiZP

Jacek Mysiorek

5

51

jmysiorek@dolice.pl

14

Gospodarka komunalna, drogi gminne, cmentarze

Barbara Stasiaczyk

6

56

 

 gkomunalna@dolice.pl

15

Rolnictwo i ochrona środowiska

Piotr Lewandowski

6

53

srodowisko@dolice.pl

16

Ochrony przeciwpożarowej i współpracy z organizacjami  pozarządowymi

Sylwia Kaczorowska

28

36

 

17

BHP

Krzysztof Kosmalski

13

80

 

Referat Finansów

18

Zastępca Głównej Księgowej

 

Księgowość

Agata Kalińska

 

Katarzyna Błaszczyk

 

29

 

72

akalinska@dolice.pl

 

kblaszczyk@dolice.pl

19

Windykacja

Danuta Krekora

4

45

dkrekora@dolice.pl

20

Podatki, opłaty lokalne

Anna Pietrzak

4

45

apietrzak@dolice.pl

21

Księgowość

Małgorzata Cichocka

32

50

gcichocka@dolice.pl

22

Księgowość

Marlena Grzelak

32

50

ksiegowosc@dolice.pl

23

Księgowość

Marcelina Konopelko

32

50

mkonopelko@dolice.pl

 

 

 

24

Sekretariat

Aleksandra Spychaj

18

31

sekretariat@dolice.pl

25

Biuro Rady

Marta Lewandowska

11

47

 

biurorady@dolice.pl

26

Sprawy obronne, Obrona Cywilna Zarządzanie Kryzysowe

Sylwia Kaczorowska

28

36

 

oc@dolice.pl

Urząd Stanu Cywilnego w Dolicach

1

 

Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego/ Zastępca Kierownika USC

 

 

Julia Załucka/

Marta Kęsik

 

4

 

42

 

 

usc@dolice.pl

2

Ewidencja ludności

Karina Królikowska

5

42

ewidencjaludnosci@dolice.pl

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Karina Królikowska 08-06-2018 13:23
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 08-06-2018
Ostatnia aktualizacja: Aleksandra Spychaj 04-01-2021 09:33