Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Dolice
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

OGŁOSZENIE

WÓJTA GMINY DOLICE

W związku z możliwością uzyskania przez gminę dotacji ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Szczecinie na zadanie z zakresu USUWANIA AZBESTU w roku 2019 Wójt Gminy Dolice ogłasza, że do dnia 31 lipca 2019 r. zainteresowani mieszkańcy wyrażający chęć wymiany pokryć dachowych azbestowych mogą składać wnioski usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest na rok 2019.

Dofinansowaniem zostaną objęte zadania ujęte w „Programie usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Dolice na lata 2012– 2032”. Dofinansowanie obejmuje koszty związane z demontażem, transportem i utylizacją pokryć dachowych lub innych elementów zawierających azbest. Dofinansowaniem nie będą objęte koszty związane z zakupem i montażem nowych pokryć.

W związku z powyższym osoby planujące w 2019 r. usunięcie wyrobów zawierających azbest z dofinansowaniem zobowiązane są do złożenia w Urzędzie Gminy Dolice w terminie do 31 lipca 2019 r. wniosek wraz ze zdjęciem wnioskowanej inwestycji /budynku/ oraz zgłoszenie robót budowlanych nie wymagających pozwolenia na budowę potwierdzone datą wpływu przez Starostwo Powiatowe w Stargardzie.

Wzór wniosku dostępny jest w tut. Urzędzie oraz na stronie www.dolice.pl

Akcja usuwania azbestu rozpocznie się po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o udzielenie dofinansowania i utylizację azbestu przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

Wszelkie informacje w przedmiotowej sprawie można uzyskać w Urzędzie Gminy Dolice, tel. 91 5640129 w godzinach urzędowania.


WNIOSEK - do pobrania

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Karina Królikowska 26-06-2019 09:55
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 26-06-2019
Ostatnia aktualizacja: - 26-06-2019 09:55